TIP

800 190 590

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

Małopolski oddział NFZ i studenci Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland zapraszają

12-11-2015

W najbliższy weekend w Centrum Handlowym Bonarka w godz. 10.00 – 17.00 oprócz tradycyjnych zakupów będzie można skontrolować swoje zdrowie i poszerzyć wiedzę nt. zasad udzielania świadczeń, praw pacjenta,  pierwszej pomocy i cukrzycy.
Weekend w Bonarce będzie odbywał się pod hasłem Zdrowie pod kontrolą. Jego tematem przewodnim będzie cukrzyca i jej profilaktyka. W związku z tym będzie można zbadać poziom glukozy we krwi, a także ciśnienie tętnicze, poziom CO w wydychanym powietrzu, BMI i poziom tkanki tłuszczowej Ale to nie wszystko. Dla wszystkich chętnych zostały przygotowane stanowiska nauki samobadania piersi i jąder, nauki pierwszej pomocy oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ objął patronatem honorowym to wydarzenie i zaprasza w sobotę od godz. 10.00 do 14.00 do swojego stanowiska, gdzie każdy chętny będzie mógł:

  • otworzyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta 
  • wypełnić ankietę satysfakcji pacjenta POZ (ankieta jest anonimowa, skierowana do pacjentów POZ, dotyczy oceny głównie kwestii organizacji udzielania świadczeń)
  • uzyskać informacje nt. zasad udzielania świadczeń i praw pacjenta 

 Serdecznie zapraszamy

Logo akcji NFZ bliżej pacjenta - granatowe logo NFZ i żółte słoneczko

Wszystkie aktualności