Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

Małopolski OW NFZ na Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia w Krakowie - 26 września - Rynek Główny w Krakowie

23-09-2015

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie zaprasza na swoje stoisko 26 września br. w ramach organizowanych Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia. Czekamy na Państwa w godzinach  od 10.00 do 16.00.
W sobotę na krakowskim Rynku Głównym każdy ubezpieczony, który będzie miał przy sobie dowód osobisty będzie mógł założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (dlaczego warto mieć konto w ZIP ).
Ponadto odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące praw pacjenta, świadczeń i badań, które można wykonać w ramach ubezpieczenia, tego jak wyjechać do sanatorium w ramach ubezpieczenia, jak otrzymać refundowany sprzęt ortopedyczny i co zrobić, kiedy w rejestracji usłyszymy, że „e-wuś świeci się na czerwono”, czyli co zrobić, by mieć pewność, że jest się ubezpieczonym, gdzie i kiedy można skorzystać z badań profilaktycznych finansowanych przez NFZ.

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków. Głównym celem akcji jest upowszechnianie profilaktyki zdrowia wśród mieszkańców regionu poprzez korzystanie z nieodpłatnych badań profilaktycznych oraz motywowanie do dbania o zdrowy styl życia.

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

Wszystkie aktualności