Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Aktualizacja danych Świadczeniodawców na rok 2012 w zakresie ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ

18-11-2011
Aktualizacja danych Świadczeniodawców na rok 2012 w zakresie ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ

Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej informuje o udostępnieniu w Informatorze o postępowaniach konkursowych definicji postępowań aktualizacyjnych na rok 2012, w zakresie świadczenia w pielęgniarskiej opiece długoterminowej. Pobrania definicji można dokonać po zalogowaniu się w Portalu Świadczeniodawcy.

 W celu wykonania aktualizacji danych, należy uaktualnić informacje w Portalu Potencjału, zaimportować odpowiedni profil ofertowy oraz definicje postępowań aktualizacyjnych do aplikacji ofertowej, a następnie wygenerować plik aktualizacyjny. Prosimy o wpisanie w pozycji liczba i cena świadczeń wartości przedstawionych w protokole negocjacyjnym.
 
Plik należy przesłać do MOW NFZ poprzez system ISI, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.11.2011r. Wcześniejsze przesłanie pliku przyśpieszy proces aneksowania i przygotowanie wersji elektronicznej umowy.
 
Przypominamy, że warunkiem podpisania umowy na kolejny okres rozliczeniowy będzie przekazanie w/w aktualizacji danych przez Świadczeniodawcę, wraz z pisemnym oświadczeniem o treści jak w załączonym wzorze, a następnie pozytywna weryfikacja przekazanych danych aktualizacyjnych przez MOW NFZ, pod względem ich zgodności z warunkami wymaganymi dla realizacji umowy w danym rodzaju i zakresie świadczeń.
 
W oparciu o przesłaną elektroniczną aktualizację danych wygenerowana zostanie wersja elektroniczna umowy na rok 2012.
 
Prosimy o dokładne przygotowanie ofert aktualizacyjnych, w celu uniknięcia błędów które mogą opóźnić udostępnienie umowy w systemie.

Sekcja ds. POZ, PRO, OPD i STM
Tel. 12/ 29-88-135,162
Wszystkie aktualności