Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Komunikat dla Świadczeniodawców w sprawie Informatora dla Pacjentów

09-05-2008

Komunikat dla Świadczeniodawców w sprawie Informatora dla Pacjentów

Szanowni Państwo,
osoby ubezpieczone w NFZ często zwracają się do Małopolskiego Oddziału z prośbą o wskazanie placówek służby zdrowia udzielających różnego rodzaju świadczeń w ramach ubezpieczenia. By poprawić dostęp do tego typu informacji - na „Stronie dla Pacjentów” zostanie uruchomiony elektroniczny informator „Gdzie się leczyć”. Stworzenie możliwości łatwego odnalezienia danej jednostki wymaga zamieszczenia Państwa pełnych i aktualnych danych teleadresowych. W związku z tym uprzejmie prosimy o wskazanie numerów telefonów do Państwa placówek - pod którymi pacjent może zarejestrować się lub uzyskać niezbędne informacje. W przypadku poradni lub oddziałów zlokalizowanych w różnych częściach miasta (województwa) prosimy podać numer telefonu do każdego z miejsc, gdzie odbywa się rejestracja pacjentów.
 Zwracamy uwagę, że w ofertach składanych do NFZ podawany jest najczęściej numer telefoniczny do Dyrekcji. Umieszczenie w informatorze właściwego numeru do rejestracji umożliwi nie tylko sprawniejszą obsługę pacjenta, ale i oszczędzi czas personelu administracyjnego Państwa zakładów.
Liczymy na współpracę z Państwa strony, by materiał zamieszczony w serwisie internetowym mógł być wiarygodnym i wyczerpującym źródłem informacji dla Pacjentów.

Dane prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: z dopiskiem „telefon dla Pacjenta”.
Biuro Rzecznika Prasowego
tel. 012 29-88-118
Wszystkie aktualności