Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Komunikat dotyczący sprawozdawczości za maj z produktów jednostkowych z wagą 0, w tym w zakresie świadczeń płatnych ryczałtem.

13-06-2007

Komunikat dotyczący sprawozdawczości za maj z produktów jednostkowych z wagą 0, w tym w zakresie świadczeń płatnych ryczałtem.

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, iż w związku z dokonaną przez Signity modyfikacją systemu informatycznego NFZ na chwile obecną niemożliwe jest zamykanie sprawozdań z wykazywanymi produktami jednostkowymi z wagą 0.
W związku z powyższym prosimy o przekazywanie do NFZ ww. zamkniętych sprawozdań za miesiąc maj z wszystkich rodzajów świadczeń (nie dotyczy lecznictwa uzdrowiskowego) bez zaznaczania produktów jednostkowych z wagą 0.
Co za tym idzie w przypadku świadczeń rozliczanych ryczałtem (SOR, Izba Przyjęć, ratownictwo medyczne itp.) za miesiąc maj nie będzie wymagane zamykanie szczegółowych sprawozdań ze zrealizowanych świadczeń jednostkowych – płatność dokonywana będzie podstawie przedłożonych faktur.

Zaległą sprawozdawczość w tym zakresie należy uzupełnić/zamknąć w terminie późniejszym - o dacie uzupełnienia tej sprawozdawczości poinformujemy osobnym komunikatem.

Naczelnik WEF MOW NFZ
Robert Dziedzic
Tel. 012/29-88-260

Wszystkie aktualności