Infolinia

  • 12 29 88 404
  • 12 29 88 386

Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Komunikat dotyczący terminów postępowań właściwych dla rodzajów: ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE KONTRAKTOWANE ODRĘBNIE, PROFILAKTYCZNE PR

27-09-2010
Szanowni Państwo

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że terminy składania ofert w następujących rodzajach świadczeń: świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie, profilaktyczne programy zdrowotne, opieka paliatywna i hospicyjna oraz świadczenia pielęgnacyjno-opiekuńcze w opiece długoterminowej nie będą przesunięte.
Terminy składania ofert we wszystkich rodzajach świadczeń są wiążące a ich harmonogram nie będzie podlegał dalszym zmianom. Prosimy o zapoznanie się z komunikatami zamieszczonymi na stronie internetowej MOW NFZ w dniach 16.09.2010 oraz 23.09.2010r.
MOW NFZ mając świadomość dużego obciążenia systemu informatycznego wykorzystywanego do generowania ofert w związku z ogłoszonymi postępowaniami konkursowymi uprzejmie informuje, że od dnia 24 września br. kilkakrotnie zwiększył przepustowość łącza internetowego Oddziału umożliwiając sprawną i efektywną pracę nad aplikacjami konkursowymi.
 
 
Dyrektor
Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ
                                                                                                                                                            
Wszystkie aktualności