Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Dyżur ekspertów ZUS w Małopolskim NFZ

10-07-2024

Wizyta w naszej krakowskiej sali obsługi klientów (Kraków, ul. Wadowicka 8W) to nie tylko możliwość sprawnego załatwienia formalności związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym, ale również okazja, by porozmawiać o profilaktyce czy skonsultować się z ekspertami z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa.

W każdy drugi czwartek miesiąca w SOK dyżurują eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Najbliższe spotkanie z nimi odbędzie się już w czwartek 11 lipca w godz. 12-14. Dyżur będzie szansą, by zapytać m.in. o rehabilitację leczniczą finansowaną przez ZUS.

Jak zwykle na krakowian odwiedzających salę obsługi klientów będą czekać także doradcy ds. profilaktyki małopolskiego NFZ. Podpowiedzą, z jakich badań profilaktycznych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia możesz korzystać i jak zmienić nawyki na zdrowsze z pomocą narzędzi przygotowanych przez NFZ – portalu z bezpłatnymi jadłospisami Diety NFZ oraz programu treningowego „8 tygodni do zdrowia”. Zachęcą także do skorzystania z kiosku profilaktycznego, który zyskał nowe funkcje - m.in. pomiar siły uścisku dłoni czy poziomu saturacji.

Małopolski Oddział Wojewódzki
Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie

Wszystkie aktualności