Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

Prawa pacjentów na 4. Forum na rzecz pacjenta onkologicznego

29-01-2019

Celem ogólnopolskiego Forum, które obędzie sie 4 lutego w Centrum Kongresowym ICE Kraków (ul. Konopnickiej 17) jest stworzenie okazji do spotkania Pacjentów, ich bliskich, personelu medycznego różnych specjalności, studentów, a także instytucji, organizacji i firm, które praktycznie i aktywnie pomagają osobom dotkniętym problemem choroby nowotworowej – zarówno w temacie leczenia medycznego, pomocy psychologicznej, jak i każdego rodzaju wsparcia w leczeniu i powrocie do aktywności po chorobie. Powszechność chorób nowotworowych sprawia, że warto wiedzieć, co robić w zetknięciu z diagnozą. 

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie w godz. od 9.00 do 16.00 będzie można porozmawiać z pracownikami MOW NFZ nt. leczenia onkologicznego finansowanego przez NFZ. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące praw pacjenta onkologicznego, nt. tego, gdzie się leczyć, jak działa pakiet onkologiczny, jak otrzymać refundowany sprzęt ortopedyczny, protezy, środki pomocnicze.

Forum ma charakter otwarty. Wspólnie z organizatorami zapraszamy osoby chore, ich bliskich i znajomych, a także personel medyczny i studentów medycyny. 

Szczegółowe informacje i plan 4 Forum jest dostępny na www.onkoforum.krakow.pl

 

Wszystkie aktualności