Dla świadczeniodawcy

Dla Świadczeniodawców

Komunikaty

Komunikat w sprawie postępowań konkursowych uzupełniających w rodzaju Opieka Psychiatryczna i Leczenie Uzależnień

27-10-2022

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie uprzejmie informuje, że w dniu 26 października 2022 r. zostały ogłoszone uzupełniające postępowania konkursowe  w rodzaju: opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień w związku koniecznością uzupełnienia dostępności do świadczeń w zakresie opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży, na okres od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. w poniżej wskazanych obszarach kontraktowania.

  • CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY -II POZIOM REFERENCYJNY - Subregion tarnowski: miasto  Tarnów oraz powiaty: tarnowski,  dąbrowski, brzeski- liczba umów do zawarcia: 1, cena oczekiwana: 13,59 zł
  • CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY -II POZIOM REFERENCYJNY Subregion krakowski: miasto Kraków  oraz powiaty:   krakowski, wielicki, proszowicki, myślenicki,  miechowski,  bocheński- liczba umów do zawarcia: 1, cena oczekiwana: 13,59 zł

Informator o postępowaniu konkursowym oraz materiały informacyjne są dostępne na stronie www.nfz-krakow.pl w zakładce Kontraktowanie 2022 („postępowania konkursowe”). Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią cytowanego ogłoszenia oraz stosownych aktów prawnych.

Oferty należy składać bezpośrednio lub za pośrednictwem poczty w siedzibie MOW NFZ w Krakowie przy ul. Józefa 21 do dnia 10 listopada 2022 r. do godziny 16.00.

Planowany termin rozstrzygnięcia przedmiotowych postępowań konkursowych przewidziano na dzień 13 grudnia 2022 r.

Jednocześnie Małopolski OW NFZ zachęca wszystkich oferentów do szczegółowego zapoznawania się z publikowanymi na stronie internetowej Oddziału komunikatami dotyczącymi ogłoszonych postepowań konkursowych w przedmiotowym rodzaju.

Dział Kontraktowania Świadczeń Rehabilitacji, Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień
(12) 29-88-166

Wszystkie aktualności