Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Aktualności

 • Zabierz mamę na mammografię

  17.05.2021

  Dzień Matki to świetna okazja, by zachęcić bliskie kobiety do profilaktycznego badania piersi na pokładzie mammobusu. Bezpłatna przesiewowa mammografia daje szansę na wczesne wykrycie rozwijającego się nowotworu i skuteczną walkę z chorobą.

 • mojeIKP na komórkę lub tablet

  14.05.2021

  Pobierz mojeIKP i zyskaj wygodny dostęp do Twoich e-recept i e-skierowań oraz możliwość szybkiej rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19.

 • Środa z Profilaktyką - profilaktyka nowotworów układu pokarmowego

  12.05.2021

  Nawet u co piątego pacjenta, który musi zmierzyć się z rakiem, choroba dotyczy układu pokarmowego. Nowotwory trzustki, wątroby, jelita, żołądka czy przełyku długo mogą rozwijać się w ukryciu, a późno wykryte są wyjątkowo trudne do pokonania.

 • Środa z Profilaktyką. Niezdrowy styl życia to cios prosto w serce

  05.05.2021

  Mimo coraz lepszej diagnostyki i nowoczesnych metod leczenia, choroby układu krążenia niezmiennie zajmują niechlubną pozycję lidera wśród przyczyn zgonów Polaków. Za epidemię chorych serc w dużej mierze odpowiadają nasze złe nawyki i niezdrowe wybory.

 • Pomoc medyczna w okresie majówki

  30.04.2021

  Sprawdź, gdzie znajdziesz pomoc medyczną podczas długiego weekendu majowego. Skorzystaj z okazji i zaszczep się w majówkę bez rejestracji.

 • Środa z Profilaktyką. Słodka ciąża - profilaktyka cukrzycy ciążowej

  28.04.2021

  Z cukrzycą rozwijającą się w okresie ciąży musi zmierzyć się ok. 8-9 proc. przyszłych mam. Dla cierpiących na nią kobiet nieodzownym elementem oczekiwania na narodziny dziecka są codzienne pomiary cukru i kontrole talerza.